RANDVERE MAJA

Randvere lasteaiamaja loodi huvitavas olukorras, mil kohtusid vana ja noor: 610aastane küla ja päris beebisussides lasteaed, nad ulatasid teineteisele käed ja hakkasid liikuma üheskoos edasi, üksteist aidates ja õpetades.
Eks see on jätkuvalt nii, et igapäevases lasteaiaelus püüame elutarkuseni jõuda läbi kogukonna tarkuse ja pärandi – õpime hoolima ja hoidma oma koduümbruse ajalugu ja kasvukeskkonda, oleme uhked rikkuse ja võimaluste eest, mida pakub meile kodukant – meri, mets ja heinamaad, aga ka lähedal asuv külakirik, kool ja raamatukogu. Hoolime headest suhetest naabritega ja hoiame üksteist. 
Me sammume mööda teid ja radu, olgu selleks siis teadmiste käänuline tee või looduserada. Lapsepõlves astutud sammud jäävad meie sisse kogu eluks ning seepärast on oluline, et lasteaias koos veedetud aeg oleks täis naeru ja häid sõpru, põnevaid elamusi ja loovust, et lasteaia aeg oleks õnnelik aeg.


Aadress: Kibuvitsa tee 1, Randvere, 74016

Direktor: Maie Roos

E-post: maie@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 845 205


Õppejuht: Kärt Kao
E-post: kart.kao@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 220 128


 

RÜHMADE KONTAKTID:

Millimallikate rühm, telefon 56 220 127
Õpetaja Ellen Juksar ellen.juksar@viimsilasteaiad.e
Abiõpetaja Galina Liskmann galina.liskmann@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja  Diana Metsjõe
diana.metsjoe@viimsilasteaiad.ee

Kalamaimude rühm, telefon 56 837 026
Õpetaja Helgi Moor
helgi.moor@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Reelika Põldoja reelika.poldoja@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Heli Põldoja heli.poldoja@viimsilasteaiad.ee

Liivaterade rühm, telefon 56 837 030
Õpetaja Margit Tamsalu margit.tamsalu@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Marju Mik marju.mik@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Eva Sults eva.sults@viimsilasteaiad.ee

Merekarpide rühm, telefon 56 837 027
Õpetaja Marika Lillemäe marika.lillemae@viimsilasteaiad.ee 
Abiõpetaja Merle Merimets merle.merimets@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Aivi Kase aivi.kase@viimsilasteaiad.ee 

Merekivide rühm, telefon 56 837 025
Õpetaja Marge Silm marge.silm@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Ainike Lepp  ainike.lepp@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Signe Tiigirand signe.tiigirand@viimsilasteaiad.ee

Meritähtede rühm, telefon 56 837 029
Õpetaja Kelly Rahumägi kelly.rahumagi@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Anni Angelika Saul anniangelika.saul@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja AMETIKOHT TÄITMISEL

Vesikiilide rühm, telefon 56 837 028
Õpetaja Kristiina Eessaar kristiina.eessaar@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Inge Land inge.land@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Marita Laaban marita.laaban@viimsilasteaiad.ee

Liikumisõpetaja: Maila Kurg
E-post: maila.kurg@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: AMETIKOHT TÄITMISEL
                       ___________________________________________________________________________________________

                                                                                          
Logopeed: Triinu Pirk
E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida aeg e-kirja teel!