ASTRI MAJA

Aadress: Kesk tee 1, Haabneeme, 74001


Direktor:  Maie Roos
E-post: maie@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 845 205


Õppejuht: Laura Nõu
E-post: laura.nou@viimsilasteaiad.ee 
Telefon: 56 487569



RÜHMADE KONTAKTID:
Telefon: 
5667 9105

I rühm

Õpetaja Kristi Kirbits  kristi.kirbits@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Natalja Kask natalja.kask@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Sigrit Umda  sigrit.umda@viimsilasteaiad.ee


II rühm
 Õpetaja Riin Sild
  riin.sild@viimsilasteaiad.ee
Õpetaja  Andra Puronen  andra.puronen@viimsilasteaiad.ee  
Abiõpetaja Ulvi Reinsberg ulvi.reinsberg@viimsilasteaiad.ee


Liikumisõpetaja: Riin Sild 
E- post: riin.sild@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Ingi Killing
E-post: ingi.killing@viimsilasteaiad.ee

                              _____________________________________________________________________________________        
       
Logopeed: Hanna-Liis Hendrikson hanna-liis.hendrikson@viimsilasteaiad.ee 
Kohtumiseks logopeediga palun saatke Hanna-Liisile  eelnevalt e-kiri sobiva aja planeerimiseks.