Animatsioonide valmistamine 2024

Meie lasteaia animatsioonide valmistamine sai võiduka finiśi kui lapsed käisid Viimsi Kinos suurel ekraanil oma vahvaid minifilme vaatamas.
Rühmade töötajad ja lapsed tegid filmide valmistamisel ära väga suure töö.
Eriline tänu loomulikult kogu meie digimeeskonnale rühmade aitamise ja toetamise eest klippide valmistamisel.
Meie armsaks sõbraks sel teekonnal sai Viimsi Kino ja ka neile suurim tänu suurepärase koostöö eest!

Täname südamest Astri maja hoovi ehitatud vahva poriköögi eest Karoli ja Keitlini vanemaid!  :) 


________________________________________________________________________________________________________________


20. aprillil 2022.a. liitus MLA Viimsi Lasteaiad koos teiste Viimsi valla haridusasutustega Mitmekesisuse kokkuleppega.

Kokkulepe sai Eestis alguse 2012. aastal ja sarnased mitmekesisuse võrgustikud toimivad 26 Euroopa riigis. Eestis koordineerib kokkuleppega seotud tegevusi Eesti Inimõiguste Keskus.

Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik lepe, millega liitudes kinnitame ühtseid ja üldinimlikke väärtusi: austada inimeste mitmekesisust, väärtustada võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite ja vallakodanike seas.

Kokkuleppe võrgustiku tegevusi koordineerib Eesti Inimõiguste Keskus. Eesti mitmekesisuse kokkulepe on osa Euroopa mitmekesisuse platvormist, mis koondab sarnaseid kokkuleppe võrgustikke 26 Euroopa riigis.

__________________________________________________________________________________________________________


Et lapsi veelgi enam sütitada lasteaias digitegevustes osalema , korraldas Uus-Pärtle maja veebruaris oma maja Robo-Olümpia, kus kõikide rühmade tiimid said kolmel erineval võistlusel osaleda. Kõik rühmad olid põhjalikult ette valmistunud - nagu olümpia puhul ikka! 
Kogu vahva sündmus sai üles filmitud ka lapse tasandilt - kaamera oli kinnitatud ühe lapse peas oleva kiivri külge. 

Täname Uus-Pärtle maja tublisid lapsi ja töötajaid, digitegevuste eestvedajat Kerli Noormänd-Sinimeri ning õppejuht Jana Rebast.
                                                                 VAATA VIDEOT SIIN LINGIL


____________________________________________________________________________________________________________

Avasime Randvere majas uue lasteaia rühma!

Randvere maja sai omale pesamuna- maja teisele korrusele valmis uhiuus rühm. Millimallikad. Täpselt nii vahva nimi on rühmal, kus kõik on päriselt uhiuus. Alates meeskonnast kuni lasteni.
 Täna sai rühm pidulikult avatud. Ühistantsus said kõik kaasa lüüa, kes meid õnnitlema tulid, sest pidusid peame õues olenemata ilmast ja liigutamine aitab soojana püsida. 
 Täname südamest kõiki kes on kaasa aidanud uue rühma valmimisele. Täname Viimsi Vallavalitsust, Viimsi Haldust ning Viimsi Haldust hea koostöö eest.

Soovime sealsetele lastele palju mängulusti ning õnnelikke lasteaiapäevi, uuele meeskonnale soovime jaksu ning ühist meelt laste ja meeskonna rõõmsana hoidmisel.

Ilusat sõbrapäeva!

Meie 761  lapsel oli täna tõeline pidupäev!  Randvere maja lapsevanem Elli-Marie Jaanson kinkis kõikidele lastele kommipaki.  

Suur-suur tänu nii armsa ja erilise üllatuse eest!

24. septembril 2020.a. olid palutud pidulikule vastuvõtule MLA Viimsi Lasteaiad nominendid Harjumaa 

Aasta Õpetaja 2020.a. tänuüritusele, mis toimus Noblessneri Elamuskeskuses.

Pildil vasakult:
Marge Silm, Randvere maja õpetaja
Reet Varik, Laanelinnu ja Uus-Pärtle maja liikumisõpetaja-füsioterapeut
Merlin Vare, Karulaugu maja õpetaja/liikumisõpetaja
Maie Roos, MLA Viimsi Lasteaiad direktor
Riina Hallik, Päikeseratta maja õpetaja/muusikaõpetaja


Suurimad õnnitlused Teile! Oleme uhked, et meie asutuses töötate. 
MLA Viimsi Lasteaiad Randvere maja õpetaja Marge Silm on saanud tunnustuse osaliseks ning nomineeritud aasta lasteaiaõpetajaks 2020 Harjumaal!

Täname Marget tehtud töö eest kaasava hariduse edendamisel ning tunnustame ka Merekivide rühma abiõpetajaid Ainikest ja Signet.

Haridus- ja Teadusministeeriumil on au tunnustada Aasta Õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab” haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes. Tunnustuskonkursi rõhk on eesmärgil, et iga õppija individuaalset ja sotsiaalset arengut toetav, õpioskusi, loovust ning ettevõtlikkust arendav õpikäsitus rakenduks kõigil haridustasemetel ja -liikides.