MLA Viimsi Lasteaiad direktor: Maie Roos
E-post: maie@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 845 205

Sekretär (Informatsioon lasteaia järjekorra/vastuvõtu kohta): Mare Mardim  
E-post: mare@viimsilasteaiad.ee
Mobiil: 56 220 136


MLA Viimsi Lasteaiad personalijuht: Mirje Trei
E-post: mirje@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 220 121

MLA Viimsi Lasteaiad projektijuht
: Pille Veisserik
E-post: pille@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 855 013

MLA Viimsi Lasteaiad IKT spetsialist: Riin Suut
E-post: riin.suut@viimsilasteaiad.ee

Raamatupidaja Viimsi Vallavalitsuse rahandusametis: Anneli Aasa
E-post: anneli@viimsivv.ee 
Telefon: 602 8865
Arveldusarve number: Swedbank: 221010936419

MLA Viimsi Lasteaiad on suurim, ühtse organisatsioonina tegutsev koolieelne lasteasutus Eesti Vabariigis, mis koosneb ühe asutusena tegutsevast 8 lasteaiamajast. Kokku on avatud 38 rühma kuni 764 lapsele.

Täpsem info ja kontaktid majade kohta:
Astri maja - Kesk tee 1, Haabneeme (2 rühma)
Karulaugu maja - Randvere tee 18, Haabneeme (6 rühma)
Laanelinnu maja - Vardi tee 32, Haabneeme (6 rühma)
Leppneeme maja - Leppniidu tee 1, Leppneeme (2 rühma)
Pargi maja - Pargi tee 3, Viimsi (4 rühma)
Päikeseratta maja - Karulaugu tee 14, Haabneeme (6 rühma)
Randvere maja - Kibuvitsa tee 1, Randvere (6 rühma)
Uus-Pärtle maja - Lubja tee 23, Lubja küla (6 rühma)