LAANELINNU MAJA

Natukene Viimsi keskuse “linnakärast” eemal, pisikese metsatuka servas, ootab lapsi soe ja sõbralik Laanelinnu maja. See on üks maailmatuma mõnus kuuerühmaline lasteaed, kus me peame üheskoos väga lugu avatud meelest, lõputust õppimis- ja avastamisrõõmust, perekondlikust ühtehoidmisest ja usume VÄGA kõvasti sellesse, et igaühel meist on õigus olla just täpselt iseenda moodi!

Meie lasteaiapäevadesse mahub hulganisti põnevaid tegevusi ning teadmisi kõikvõimalikest olulistest asjadest, mida praegustel pisikestel maailmakodanikel kõige rohkem teada ja kogeda vaja. “Laanelinnu lasteaias lapsel armas pesake…” Meie juures on lapsel hea ja turvaline sirguda ning maailma avastada. Laanelinnus on mõnus! Selleks, et olla kursis sellega, kuidas meil PÄRISELT läheb, oled teretulnud tutvuma Laanelinnu laste lugudega meie lasteaia blogis:  https://laanelinnulastelood.blogspot.com/


Aadress
:
Vardi tee 32, Haabneeme, 74001 
Õppejuht
Triin Rass
E-post: triin@viimsilasteaiad.ee
Telefon:  56 486 249

 
RÜHMADE KONTAKTID:
Kukulindude rühm, telefon 56 679 467
Õpetaja Triine-Liis Merbach triine-liis.merbach@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Maire Linnas maire.linnas@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Egle Taro egle.taro@viimsilasteaiad.ee

Kuldnokkade rühm, telefon 56 679 166
Õpetaja Reet Lepp reet.lepp@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Liia Unnuk liia.unnuk@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Ingrid Kõluvere ingrid.koluvere@viimsilasteaiad.ee

Lepalindude rühm, telefon 56 679 325
Õpetaja Marje Süld marje.suld@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Airi Asper airi.asper@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Riina Galindons riina.galindons@viimsilasteaiad.ee

Pääsukeste rühm, telefon 56 679 217
Õpetaja Eve Ränd  eve.rand@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Alice Perling alice.perling@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Triin Kleintan triin.kleintan@viimsilasteaiad.ee

Siisikeste rühm, telefon 56 679 590
Õpetaja Piret Lilleorg piret.lilleorg@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Ave Tiigi ave.tiigi@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Ellen Sinilill ellen.sinilill@viimsilasteaiad.ee

Tihaste rühm, telefon 56 679 413
Õpetaja Maigi Pendra maigi.pendra@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Mare Annimäe mare.annimae@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Liisi Plottnik liisi.plottnik@viimsilasteaiad.ee

 
MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Henri Ige
E-post: henri.ige@viimsilasteaiad.ee
Telefon:  56 220129

Logopeed: Merike Varandi
E-post: merike.varandi@viimsilasteaiad.ee
 
Liikumisõpetaja: Reet Varik
E-post: reet.varik@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Ingi Killing
E-post: ingi.killing@viimsilasteaiad.ee