KARULAUGU MAJA

Aadress: Randvere tee 18, Haabneeme, 74001
Õppejuht: Anne Sepp
E-post: anne@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 220 126

RÜHMADE KONTAKTID:
Lepatriinude rühm, telefon 56 837 011
Õpetaja Merlin Vare merlin.vare@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Eha Atspol eha.atspol@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Veronika Hanses veronika.hansen@viimsilasteaiad.ee

Liblikate rühm, telefon 56 837 015
Õpetaja Kristina Lind kristina.lind@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Kai Soonberg kai.soonberg@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Katrin Eeriksoo katrin.eeriksoo@viimsilasteaiad.ee

Mesilaste rühm, telefon 56 837 016
Õpetaja Marili Kuimet  marili.kuimet@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Elelin Põld eveli.pold@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Merle Triisa merle.triisa@viimsilasteaiad.ee

Päevakoerte rühm, telefon 56 837 013
Õpetaja Merike Saaremägi merike.saaremagi@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Marianne Uibo marianne.uibo@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Raina Sild raina.sild@viimsilasteaiad.ee

Ritsikate rühm, telefon 56 837 014
Õpetaja Pille Anier pille.anier@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Ülle Kuhi ylle.kuhi@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Anne Sorts anne.sorts@viimsilasteaiad.ee

Sipelgate rühm, telefon 56 837 012
Õpetaja Ene Avson ene.avson@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Maret Jaanimäe maret.jaanimae@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Merje Kiissel merje.kiissel@viimsilasteaiad.ee


Logopeed: Evelyn Uibo
E-post: evelyn@viimsilasteaiad.ee

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Mari-Liis Tohvelmann
E-post: mari-liis@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56482329

Liikumisõpetaja: Merlin Vare
E-post: merlin.vare@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Fred Rõigas
E-post: fred.roigas@viimsilasteaiad.ee