KARULAUGU MAJA

Aadress: Randvere tee 18, Haabneeme, 74001
Õppejuht: Airi Kukk
E-post: airi.kukk@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 487569


RÜHMADE KONTAKTID:
Lepatriinude rühm, telefon 56 837 011
Õpetaja Merlin Vare merlin.vare@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Lea Katvel  lea.katvel@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja 
Ljudmila Katskova  ljudmila.katskova@viimsilasteaiad.ee


Liblikate rühm, telefon 56 837 015
Õpetaja Kristina Lind kristina.lind@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Tiiu Veliste tiiu.veliste@viimsilasteaiad.ee 
Abiõpetaja Katrin Eeriksoo katrin.eeriksoo@viimsilasteaiad.ee

Mesilaste rühm, telefon 56 837 016
Õpetaja Marili Kuimet  marili.kuimet@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Evelin Põld evelin.pold@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Merle Triisa merle.triisa@viimsilasteaiad.ee

Päevakoerte rühm, telefon 56 837 013
Õpetaja Merike Saaremägi merike.saaremagi@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Eha Atspol eha.atspol@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Raina Sild raina.sild@viimsilasteaiad.ee

Ritsikate rühm, telefon 56 837 014
Õpetaja Maie Reinsaar maie.reinsaar@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Maive Aus  maive.aus@viimsilasteaiad.ee 
Abiõpetaja Anne Sorts anne.sorts@viimsilasteaiad.ee

Sipelgate rühm, telefon 56 837 012
Õpetaja Ene Avson ene.avson@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Maret Jaanimäe maret.jaanimae@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Merje Kiissel merje.kiissel@viimsilasteaiad.ee


Logopeed: Evelyn Uibo
E-post: evelyn@viimsilasteaiad.ee

MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Mari-Liis Tohvelmann
E-post: mari-liis@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56482329

Liikumisõpetaja: Merlin Vare
E-post: merlin.vare@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Sirje Randmäe
E-post: sirje.randmae@viimsilasteaiad.ee