PÄIKESERATTA MAJA

Aadress: Karulaugu tee 14, Haabneeme, 74001
Õppejuht: Anne Sepp
E-post: anne@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56 220 126
 
RÜHMADE KONTAKTID:
Mesimummide rühm, telefon 56 837 023
Õpetaja Eve Rebane eve.rebane@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Kerli Novoselova kerli.novoselova@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Jelena Tode lena.kosarev@viimsilasteaiad.ee

Päikesejänkude rühm, telefon 56 837 019
Õpetaja Maarika Kriisa maarika.kriisa@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Kristina Satšenok kristina.satsenok@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Tiiu Rosin tiiu.rosin@viimsilasteaiad.ee

Päikesekiirte rühm, telefon 56 837 024
Õpetaja Kärt Laaser kart.laaser@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Jekaterina Odinec jekaterina.odinec@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Liie Saar liie.saar@viimsilasteaiad.ee

Päikesepallide rühm, telefon 56 837 021
Õpetaja Irena Hamburg irena.hamburg@viimsilasteaiad.ee

Abiõpetaja Mari Kilk mari.kilk@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Liisa Kirschbaum liisa.kirschbaum@viimsilasteaiad.ee

Tibude rühm, telefon 56 837 018
Õpetaja Kristi Lasn kristi.lasn@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Piret Grünštam piret.grunstam@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Piret Mõttus piret.mottus@viimsilasteaiad.ee

Täpsikute rühm, telefon 56 837 017
Õpetaja Riina Hallik riina.hallik@viimsilasteaiad.ee

Õpetaja Gunneli Ney gunneli.ney@viimsilasteaiad.ee
Abiõpetaja Marju Kosmin marju.kosmin@viimsilasteaiad.ee


MLA Viimsi Lasteaiad psühholoog: Mari-Liis Tohvelmann
E-post: mari-liis@viimsilasteaiad.ee
Telefon: 56482329

Logopeed Triinu Pirk
E-post: triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
Lapsevanemate vastuvõtuks eelnevalt registreerida triinu.pirk@viimsilasteaiad.ee
 
Liikumisõpetaja: Lina Lepik
E-post: lina.lepik@viimsilasteaiad.ee
 
Muusikaõpetaja: Riina Hallik
E-post: riina.hallik@viimsilasteaiad.ee