MLA Viimsi Lasteaiad üldhoolekogu ja majade hoolekogude koosseis

Vastavalt Viimsi Vallavalituse 20.11.2019 kinnitatud korraldusega nr 726 on MLA Viimsi Lasteaiad üldhoolekogu ja lasteaia majade hoolekogude koosseis 2019/2020 õ-a järgmine:


MLA Viimsi Lasteaiad üldhoolekogu

1.

Mikk Trave

Üldhoolekogu esimees/Päikeseratta maja esindaja

2.

Kadri-Ann Sklave

Üldhoolekogu aseesimees/Laanelinnu maja

3.

Antoon Van Rens

Karulaugu maja esindaja

4.

Meelika Keinast

Uus-Pärtle maja esindaja

5.

Evelyn Saluste

Astri maja esindaja

6.

Reimo Rentov

Randvere maja esindaja

7.

Kadi Lass

Pargi maja esindaja

8.

Tiina Klements

Leppneeme maja esindaja

9.

Kristi Kirbits

MLA Viimsi Lasteaiad õpetajate esindaja

10.

Georg Aher/asendaja

Ermo Mäeots

Viimsi Vallavalitsus

11.

Janek Murakas

Viimsi Vallavolikogu

 

MLA Viimsi Lasteaiad Päikeseratta maja hoolekogu

1.

Mikk Trave

Päikeseratta maja hoolekogu esimees/Päikesepallide rühma esindaja

2.

Aigi Saar

Mesimummide rühma esindaja

3.

Jelena Korotõts

Tibude rühma esindaja

4.

Žanna Taimre

Päikesejänkude rühma esindaja

5.

Mart Felding

Päikesekiirte rühma  esindaja

6.

Riina Orgla

Täpsikute rühma esindaja

7.

Ülle Kuhi

õpetajate  esindaja

 

MLA Viimsi Lasteaiad Karulaugu maja hoolekogu

1.

Antoon Van Rens

Karulaugu maja hoolekogu esimees/Liblikate rühma esindaja

2.

Andra Arula

Päevakoerte rühma esindaja

3.

Marje Mandre

Mesilaste rühma esindaja

4.

Karolin Lauri

Lepatriinude rühma esindaja

5.

Riin Peters

Ritsikate rühma esindaja

6.

Hannes Kadak

Sipelgate rühma esindaja

7.

Ene Avson

õpetajate esindaja

 

MLA Viimsi Lasteaiad Laanelinnu maja hoolekogu

1.

Kadri-Ann Sklave

Laanelinnu maja hoolekogu esimees/Tihaste rühma esindaja

2.

Kadi Maidre

Lepalindude rühma esindaja

3.

Ivi Kuul

Kuldnokkade rühma esindaja

4.

Kristi Õng

Siisikeste rühma esindaja

5.

Terje Tamm

Pääsukeste rühma esindaja

6.

Pirjo Orm

Kukulindude rühma esindaja

7.

Reet Lepp

õpetajate esindaja

MLA Viimsi Lasteaiad Leppneeme maja hoolekogu

1.

Tiina Klements

Leppneeme maja hoolekogu esimees/Vigride rühma esindaja

2.

Kritsi Roos

Viidikate rühma esindaja

3.

Merle Piipuu

õpetajate esindaja

 

MLA Viimsi Lasteaiad Astri maja hoolekogu

1.

Evelyn Saluste

Astri maja hoolekogu esimees/II pererühma esindaja

2.

Kaire Keskküla

II pererühma esindaja

3.

Kristi Kirbits

õpetajate esindaja

 

MLA Viimsi Lasteaiad Uus-Pärtle maja hoolekogu

1.

Meelike Keinast

Uus-Pärtle maja hoolekogu esimees/Pajutibude rühma esindaja

2.

Külli Kotter

Vahtraninade rühma esindaja

3.

Svetlana Lazunina

Pihlamarjade rühma esindaja

4.

Greta-Maria Klaasma

Männikäbide rühma esindaja

5.

Kai Kallas

Tammetõrude rühma esindaja

6.

Tiina Klements

Kirsiõite rühma esindaja

7.

Kaja Aarelaid

õpetajate esindaja

 

MLA Viimsi Lasteaiad Pargi maja hoolekogu

1.

Kadi Lass

Pargi maja hoolekogu esimees/Saialille rühma esindaja

2.

Regina Sergejeva

Meelespea rühma esindaja

3.

Kuldar Arro

Võilille rühma esindaja

4.

Anna Alen

Sinilille rühma esindaja

5.

Kati Kuusk

õpetajate esindaja

 

MLA Viimsi Lasteaiad Randvere maja hoolekogu

1.

Reimo Rentov

Randvere maja hoolekogu esimees/Liivaterade rühma esindaja

2.

Grethen Teppan

Merekivide rühma esindaja

3.

Nele Mangulis

Meritähtede rühma esindaja

4.

Kadri Ottoson

Merekarpide rühma esindaja

5.

Veiko Kommusaar

Kalamaimude rühma esindaja

6.

Tarmo Adamson

Vesikiilide rühma esindaja

7.

Marge Silm

õpetajate esindaja